FENERBAHÇE TARAFTAR FORUMU

FENERBAHÇE TARAFTAR FORUMU (http://www.sarikanaryalar.net/forum.php)
-   Maç Analizleri (http://www.sarikanaryalar.net/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Süper Lig 20. Hafta:Fenerbahçe -Gençlerbirliği (http://www.sarikanaryalar.net/showthread.php?t=30441)

__KEZMAN__ 03-02-2018 17:53

Süper Lig 20. Hafta:Fenerbahçe -Gençlerbirliği

https://i.hizliresim.com/PlMQP5.jpg

3 Şubat Cumartesi
Mabet
19.00
Mete Kalkavan

KakavaN 03-02-2018 19:53

Yine pozisyon bulup tehlike yaratamadığımız saçma sapan bir 3. bölge baskısıyla oynuyorken dedim bireysel hatadan gol yer yine maçı zora sokarız aynen öyle oldu. Alper o bölgenin adamı değil, Dirar'la olmuyor koy Elmas'ı işte. Yani Aykut Hoca Kadıköy'de şu 11 içini sızlatmıyor mu ya pes.

manuelstorm 03-02-2018 21:50

ntvspordaki libos an itibariyle hala hakemlere salliyor.utanmadan sikilmadan...
Sana cevap verecek yok nasil olsa utanmaz,devam et.

Talihsizlik oldu,sanssizlik oldu,bilmemkac tane top direkten dondu ahh bu ne sanssizlik...

Ulan cakma filozof,kaslarini catip mesut yilmaz hiziyla konusunca etrafinda saygin ve zeki adam intibai
uyandiracagini zanneden dusuk zekali,su yasinda ve de su imkanlarla hala ve israrla ilkokul cocugu gibi "hoca bana takti" deyip kameralar onunde her hafta sonu aglamaya utanmiyor musun ?

Utanmaniz yok ki...

Senin de yok ntv spordaki libos dostunun da yok.

Biraz olsun sahsiyetiniz olsa,bu kulupten aldiginiz parayi kurusuna kadar geri verip,bir an once defolup gidersiniz.

Ama yedigin haram ictigin haram.niye veresin ki.

Allah rizasi icin defol.istifa et demiyorum

DEFOLLL

manuelstorm 03-02-2018 22:07

ntvdeki hangi takim taraftari oldugu belli olmayan ama efsane oyuncu oldugunu iddia eden libos,sucu taraftara atip nicin stadi doldurmadiklarina hayret ettigini soyledi,saka gibi...

20 senedir yaptigi butun sacmaliklara ses cikarmadiginiz fenerbahce haini elinde mikrofon bu taraftara kendi stadinda sovdu lan sovdu!

Sen bunu duymadin mi ulan sahsiyetsiz.O taraftar senin gibi sahsiyetsiz mi ki o laflari yutup hicbir sey olmamis gibi gelip mac izleyecek.

KakavaN 04-02-2018 23:18

Alıntı:

manuelstorm isimli Üyeden Alıntı (Mesaj 319541)
ntvdeki hangi takim taraftari oldugu belli olmayan ama efsane oyuncu oldugunu iddia eden libos,sucu taraftara atip nicin stadi doldurmadiklarina hayret ettigini soyledi,saka gibi...

20 senedir yaptigi butun sacmaliklara ses cikarmadiginiz fenerbahce haini elinde mikrofon bu taraftara kendi stadinda sovdu lan sovdu!

Sen bunu duymadin mi ulan sahsiyetsiz.O taraftar senin gibi sahsiyetsiz mi ki o laflari yutup hicbir sey olmamis gibi gelip mac izleyecek.

Maça gitmeyi düşünüp de gitmeyen evinde izleyen biri olsam 2 hafta sonra da gitmem bu futboldan, oyunculardan sonra. 11 ayrı felaket, öne geçer geçmez Soldado'yu çıkarması ayrı. Neyi izlemek için gitsin adamlar.

Üstündeki iki rakibin de deplasmana gidecek bu neyin korkaklığı ki puan da kaybettiler. Şu maçı alamamanın izahı yok.

kutupyildizi 05-02-2018 11:04

Alıntı:

KakavaN isimli Üyeden Alıntı (Mesaj 319547)
Üstündeki iki rakibin de deplasmana gidecek bu neyin korkaklığı ki puan da kaybettiler. Şu maçı alamamanın izahı yok.

Ligin en cok berabere kalan takimi olma serefi de bizim cakma filozofa nasip oldu.
20 macin 8'ini berabere bitirmek bence kabul edilemez bir sacmaliktir.

dekortiko 05-02-2018 17:43

Boldado-Fernandao değişikliğini yaparken içimden "şimdi ilk gol gibi şeş kaza bir gol daha yesen, oyuna golcü diye kimi alacaksın a filozof(!) " dedim. Maalesef haklı çıktım.

taraftar* 05-02-2018 20:45

Ben herkesin düşündüğünün aksini düşünüyorum, bence takım güzel futbol oynuyor. Tipik Aykut Kocaman hataları devam ediyor elbette.. Topal'ı stoper oynatmak, Dirar'ı hala her maç*ilk 11'e yazmak gibi ama bu adam böyle. Takınca takıyor işte.

Onun dışında takımın oynadığı futbol bence fena değil. Yediğimiz goller gerçekten direkt bireysel hatalar ki bu sezon kaç oldu.. Bu bireysel hatalar olmasa şu an farklı liderdik. Bireysel hataların açıklanacak bir tarafı yok maalesef..

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlı. Şuanki Zaman: 18:47.