FENERBAHÇE TARAFTAR FORUMU

FENERBAHÇE TARAFTAR FORUMU (http://www.sarikanaryalar.net/forum.php)
-   Fenerbahçe Kurumları (http://www.sarikanaryalar.net/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Efendi Biziz Tişörtleri Satışta (http://www.sarikanaryalar.net/showthread.php?t=30332)

__KEZMAN__ 23-09-2017 21:48

Efendi Biziz Tişörtleri Satışta

Sonucu belli derbiler serisinin ikincisi için hazırlanan “Efendiniz Biziz” tişörtleri maçın bitimiyle birlikte stadyumda bulunan Fenerium mağazaları ve www.fenerium.com.tr internet sitesinden satışa sunuldu.

Tişörtler 25 Eylül Pazartesi gününden itibaren tüm Türkiye’ deki Fenerium mağazalarında da satışta olacak.

Lefteris 24-09-2017 15:57

uyuz oluyom şu tshirtlere

manuelstorm 04-11-2017 22:48

[Efendi falan degilsin sen.

Sana iki sampiyonluk(biri muhtemel) fark koymus,muzesinde de halihazirda uefa kupasi olan bir takimin efendisi falan olamazsin.

Bu yalanlarla ancak kendi kendini tatmin edersin.

Sana kendine gelmeni,akil hastalarina ozgu bu kendinden habersizligi birakmani ogutleyen bu insani da gs taraftarligiyla suclamaktan baska caren yok.

Mujdatlari,nezihileri,hakan tecimerleri stattan izlemis bir fenerbahceliyi...

dekortiko 08-11-2017 05:36

Alıntı:

manuelstorm isimli Üyeden Alıntı (Mesaj 319378)

Sana iki sampiyonluk(biri muhtemel) fark koymus,muzesinde de halihazirda uefa kupasi olan bir takimin efendisi falan olamazsin.

Sana kendine gelmeni,akil hastalarina ozgu bu kendinden habersizligi birakmani ogutleyen bu insani da gs taraftarligiyla suclamaktan baska caren yok.

İyi hoş da, bu tişört Beşiktaş için yapılmış :D

melikedemir 08-11-2017 21:28

Alıntı:

manuelstorm isimli Üyeden Alıntı (Mesaj 319378)

Çok akıllı !!!! manuel bir kulübün büyüklüğü uefa kupasıyla olmaz. Bire bir maçlarla baskette voleyboldaki başarılarla olur.....!!!!!!!Fenerbahçe spor kulübü...

melikedemir 08-11-2017 22:39

ojujnbjnbjjnbj

[QUOTE=melikedemir bir kulübün büyüklüğü uefa kupasıyla olmaz. Bire bir maçlarla baskette voleyboldaki başarılarla olur.!Fenerbahçe spor kulübü... Ayrıca Fb nin müzesinde balkan kupası var.Türkiyeye getirilen ilk avrupa kupasıdır bu. Bu da avrupa başarısı sayılır

kutupyildizi 09-11-2017 17:12

Melike hanima %100 katiliyorum.
Cok dogru degerlendirmeler.

manuelstorm 26-11-2017 14:03

Alıntı:

melikedemir isimli Üyeden Alıntı (Mesaj 319397)
Çok akıllı !!!! manuel bir kulübün büyüklüğü uefa kupasıyla olmaz. Bire bir maçlarla baskette voleyboldaki başarılarla olur.....!!!!!!!Fenerbahçe spor kulübü...

tabi canim..antalyaspor'la fenerbahce'yi ayiran da armalari zaten.bizim armadaki sedir agaci cok sevildigi ve tuttugu icin basin surekli bizi takip ediyor,gazeteler antalya yerine bizi yaziyor.bizim buyuklugumuz sampiyonluklar kupalar degil o sedir agacindan geliyor.evet sedir agaci...o agactan da cok guzel kutuk olur bu arada.

Nasi hissediyorsun ?kadinlarin megafonla paylandigi,seref tribununden kufur kiyamet azarlandigi macta sen de var miydin ?

Hmmm.uefa ve fifa balkan kupasinin her sene-i devriyesinde fenerbahce'nin bu basarisini kutlamak ve anmak icin mutlaka bir gorsel hazirlar.ben bu sene yayinladiklari gorseli aradim ama bulamadim,zahmet olmazsa paylasir misin ?

Allah akil fikir izan...(olmayacak bir dua oldugu icin amin demedim)

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlı. Şuanki Zaman: 11:55.